GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Fat 5191170
nr 519 1170
Fat
Kina, 16/1700-tal, diameter: 29 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
Utrop:
100 kr
Såld:
1.900 kr
måndag 14 april 2008
kl 17:23:22
300 kr
150 kr
250 kr
1.100 kr
500 kr
600 kr
700 kr
800 kr
900 kr
1.100 kr
1.300 kr
1.600 kr
1.500 kr
1.800 kr
Fat
nr 519 1170
Fat
Utrop: | 100 kr |
Såld: | 1.900 kr |
måndag 14 april 2008 |